Nejsme eshop, pouze webový katalog ke "kamenné" prodejně. Zboží na dobírku Vám rádi zašleme

Svatební střevíčky. To je radost vybírat.

Chcete být obsloužena při výběru veledůležité části svatebního ošacení – svatebních střevíčků – jako královna, jako princezna nebo jako někdo výjimečný? Pak jsme tu ve Střevících pro vás. Necháme vás užít si vybírání těch nejkrásnějších a nejpohodlnějších svatebních bot. Vždyť svatební obutí vás bude nosit celý den.

Máme pro vás připraveny celé regály bílých svatebních bot, najdete u nás nepřeberné množství svatebních bot v barvě šampaň, bílá káva ,ivory, slonová kost, offwhite atd. Ráda byste zvolila barevné střevíčky? Ani to není problém. Nyní je oblíbená barva tělová, pudrová, růžová... I pro barevné svatební boty jste u nás správně.

Často slyšíme, že nevěsty mají problémy s obouváním lodiček a společenských bot. Někdy boty tlačí na šířku, jindy mají propadlou příčnou klenbu či úzkou patu atd. Naše zkušené asistentky vám poradí, jaké střevíčky jsou pro vaše chodidla ty nejvhodnější. Vyzkoušíte si více typů svatebních lodiček či sandálků a s naší pomocí si jistě správně vyberete. Prozradíme vám, že si sami modelujeme svatební obuv přesně podle nejčastějších požadavků našich zákaznic. Vyrábíme si pro náš obchůdek jedinečné typy střevíčků, které nikde jinde nenajdete. Jsou jednoduché, jsou na středním podpatku a jsou celokožené, takže se dají nosit i po svatbě.

Jsme specializovaná prodejna na společenskou a svatební obuv, proto můžete přijít s celou svatební rodinou, pomůžeme vám obout ženicha, maminku, svědkyni i družičky. Těšíme se až uvidíme vaše šaty vyfocené v mobilu a budeme k nim vybírat podle vašich požadavků svatební střevíčky.

Prodáváme boty jinak, chcete vědět jak?

Tak se přijďte podívat...

Váš tým StřevícůPřihlášení
 
Registrace
 

Katalog

Aktuality

Nejčtenější články

Doporučujeme

clasic(2).jpgsvatba.cz.jpg

logo-102-1-.png


Newsletter